#1 2010-03-14 21:42:26

jozin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 3
Punktów :   

Podanie o czlonkostwo

1. Piotr Mazurkiewicz
2. 20 lat (niecale )
3. hunt3r550
4. 115h, ale brak skilla problemem nie bedzie ;] Jestem weteranem jedynki i innych gier tego typu.
5. Achievementow mam 39. Nie konczylem tych lipnych, bo to bezcelowe. Mam je z przypadku. Np nie ukonczylem wszystkich kampanii na expercie, albo nie zdazylem jeszcze zdefiblyrowac 10 ludzi. Ale podstawowe mam ;]
6. Brak poprzedniego klanu. Wiele razy mi proponowano, zawsze chcialem pozostac niezrzeszony, do teraz ;]
7. Dlaczego wy? ;] Bo poznalem wiekszosc skladu i uznalem, ze warto sprobowac ;] Duzo gracie, jestescie zgrani i przede wszystkim, nie macie rq. To denerwuje najbardziej. No i co wazne nie jestescie dzieciakami (nie mowie o wieku, bo tego dokladnie nie znam) jakich w l4d2 pelno.
8. Zalety? hmm, ma pewno martwienie sie o dupe innych, mam zasady wojskowe, dobro teamu dla mnie wazniejsze od wlasnego, dlatego zawsze ogarniam mniej wiecej kto gdzie jest, co jest pomocne, np gdy zostane obrzygany.
9. Slabe strony... coz, idealem nie jestem. Nie zawsze ogarniam tanka, ale w 'TYCH; sytuacjach to jest tez na prawde ciezko go ogarnac. Poza tym chyba wszystko ze mna ok.
10. Sony ECM-CZ10 dzwiek powinien byc krystalicznie czysty. Po zakupie nowego kompa jeszcze go nie nastawilem, ale przed wstapieniem ewentualnym oczywiscie bym go uperfekcyjnil.
To na tyle ;]

Offline

 

#2 2010-03-15 11:10:43

jotek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie o czlonkostwo

ja wyrazam zgode jestem za

Offline

 

#3 2010-03-16 22:04:40

Now@l

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 8
Punktów :   

Re: Podanie o czlonkostwo

Ja bym chciał jeszcze do końca sprawdzić jak grasz bo grali¶my ze sob± z 2 może 3 razy i do końca nie jestem przekonany chociaż czuje że mnie nie zawiedziesz

Offline

 

#4 2010-03-18 20:37:59

jozin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podanie o czlonkostwo

No ok, dzieki za wsparcie ;] W tym tygodniu cienko ze mna, bo mam egzaminy w poniedzialek i wtorek w przyszlym, wiec cos sie musze uczyc, ale potem ebdzie duzo lepiej ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutograng.pun.pl www.1x2.pun.pl www.assassinsbc2.pun.pl www.nolivetv.pun.pl www.super-bakugan.pun.pl